Kniha návštěv

Datum: 18.11.2012

Vložil: Milan

Titulek: Pozdrav

Zdravíme Muzikanty s Únanova! Chtěli bychom, vám touto cestou poděkovat za skvělí večer, který jsme strávili s vaší kapelou v restauraci „M centrum“ ve Znojmě. Vynikající repertoár a dobrý zvuk je známkou letitých zkušeností ve vašem oboru. Velice dobře jsme se celí večer bavili. A to nejen mi, ale i všechny generace kolem nás. Pocházíme z Břeclavska a ve Znojmě jsme byly u známých. Určitě se za vámi dojedeme zase někdy podívat. Samozřejmě Vás také budeme doporučovat u nás doma. Ať vám to pánové hraje a zpívá pořád tak dobře jako v pátek. Ještě jednou díky za skvělý večer! Romana a Milan Růžičkovi Hustopeče.

Datum: 25.12.2012

Vložil: Carmen

Titulek: Re: Pozdrav

Zdravíme Růžičkovi! Děkujeme za příspěvek, Hustupeče dobře známe jezdíme tímto směrem celkem často. Rádi se u vás na nějaké té akcičce ( pokud nějaká bude ) ukážeme. Mějte se moc hezky a ještě jednou díky. Jirka a Kamil.

Datum: 17.11.2012

Vložil: Jitka

Titulek: Dobrý den,

Dobrý den,
Srdečně Vás pozdravuji,máte super písničky a jste také super duo.Vůbec se nedivím že vás každý chválí.Nemáte prosím k zakoupení CD ráda poslouchám vaše písničky.

Datum: 18.09.2012

Vložil: MIRKA

Titulek: Ahoj

Ahoj Kluci, budete zase hrávat v restauraci na slepičím trhu v Em centru? Moc rády tam na vás s holkama s práce chodíme. Diky za info. Mirka.

Datum: 19.09.2012

Vložil: Carmen

Titulek: Re: Ahoj

Ahoj Mirko, ano budeme akorád né tak často jako dřív. Teď se tam budeme střídat 3 Kapely (dua) což je na prd. Některý měsíc tam budeme jen jeden víkend, některý měsíc dva víkendy a některý měsíc třeba vůbec.

Datum: 12.09.2012

Vložil: Brona

Titulek: čauec

Cauec v sobotu v Tvorihrazi vam to hralo pekne,takze dikec...

Datum: 14.09.2012

Vložil: Carmen

Titulek: Re: čauec

Ahoj Broňo, Děkujeme! Ať vám to klape!

Datum: 26.08.2012

Vložil: Vlasta

Titulek: Ahoj

Ahoj Muzikanti, je nám líto že to v pátek kvůli dešti nevyšlo ale snad si to vynahradíme za týden. Mějte se! V pátek na Lančově! :-)

Datum: 15.09.2012

Vložil: Carmen

Titulek: Re: Ahoj

Ahoj Vlasto, omlouváme se že reagujeme na váš příspěvek až dnes.
No bohužel poslední dva prázdninové pátky bylo škaredě takže sme to museli ukončit dřív. Aspoň sme dohnali spací deficit. Hráli sme přes prázdniny kromě Nedělí a Úterků každý den.Takže sme se na Sobotu pěkně vyspali :-)
Takže příští rok zase třeba na Lančově. Jirka a Kamil.

Datum: 21.08.2012

Vložil: rekreanti z Jáchymova

Titulek: Dobrý večer

CHtěli bychom vám poděkovat za krásný večer,který jsme díky vám měli.Připovoměli jste nám písničky našeho mládí,krásně jsme si zazpívali,perfektně pobavili,jste opravdu prima dvojka.Pokračujte dál v tom co děláte.......je to nádherné.Rekreanti z Jáchymova

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek